AB HOME wita Państwa w Gdańsku. Nasz apartament położony jest na ostatnim piętrze w kompleksie ekskluzywnych lokali mieszkalnych BRABANK . Do Państwa dyspozycji oddajemy 60-ścio metrowy elegancki apartament składający się ze słonecznej części wypoczynkowej, aneksu kuchennego wraz z częścią jadalną, przytulnej sypialni, nowoczesnej łazienki oraz dużego tarasu, z którego rozpościera się wspaniały widok na Stare Miasto oraz Motławę. W cenę pobytu wliczone jest miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej.

Apartamenty Brabank położone są nad brzegiem Motławy, w sąsiedztwie Starego Miasta w Gdańsku, w miejscu gdzie przed wiekami funkcjonowała stocznia remontowa specjalizująca się w bragowaniu, czyli naprawie kadłubów statków. Na parterze znajduje się reprezentacyjna strefa wejścia z recepcją. Przejścia do poszczególnych części wiodą przez zielony taras pod częścią mieszkalną i przerzucone pomiędzy częściami budynku mostki. Brabank oferuje bezpieczną atmosferę – budynki wraz z dziedzińcem znajdą się w zamkniętej strefie.

Do apartamentów Brabank przyjeżdżają turyści z całego świata, a pocztówkowy widok z okien i tarasów Brabanku jest symbolem Gdańska. Odbywają się tu modne wydarzenia, wystawy, koncerty gwiazd. Jednocześnie osiedle oddzielone jest od bezpośredniego zgiełku rozlewiskiem kanału Raduni i otaczającą go zielenią. Pierwszy etap osiedla tworzą 3 budynki z podziemnym garażem, zaprojektowane by wyeksponować walory położenia nad brzegiem Motławy.

Jogging promenadą wzdłuż Motławy doda energii na początek dnia. Poranna kawa z widokiem na starówkę, popołudniowe spotkanie w restauracji nad Motławą czy wieczorny koncert w filharmonii wprawią Państwa w pogodny nastrój. Dopełnieniem dnia będzie spacer po pobrzeżu, który zapewni wyciszenie przed snem. Rzeka oferuje też walory widokowe, nie tylko magicznie odbija panoramę starówki ale jest też czynnym szlakiem wodnym – kursują po niej tramwaje wodne, cumują jachty i trenują kajakarze.

Po urokach miejskiego życia przed mieszkańcami Apartamentów Brabank pojawia się możliwość wyciszenia i odpoczynku w przyjaznym, eleganckim otoczeniu. Niedaleko Brabanku skupione są prestiżowe instytucje kulturalne, miejsca rozrywki, różnorodne usługi i handel.